Home

Profil

Jmenuji se Roman Kamarýt. Pro sport a pohyb jsem se narodil. Sport mě naučil disciplíně a pomáhá mi zdolávat životní překážky. Prostřednictvím sportu se učím realizovat zdánlivě nedosažitelné cíle, pomáhá mi udržovat rovnováhu mezi fyzickým a duševním zdravím a sílou.

V dnešní době se kulturistika a fitness často ubírá směrem který nemá nic společného se skutečnou filosofií tohoto sportu a sportu obecně. Mnoho lidí, kteří dnes tento sport reprezentují působí spíše jako sebestřední jedinci posedlí jen svým tělem a vlastní prezentací a neustálým dáváním se na obdiv ve veřejných médiích. Proto bych rád spolupracoval s lidmi kteří by vyzvedli a dělali to, co ještě dělá tento sport sportem. Rád bych vás svými stránkami inspiroval. Vás, kteří chcete jít stejným směrem jako já Vás, kteří máte reálné cíle a chcete dosahovat konkrétních výsledků.

Není důležité jen to, čeho a jakých výsledků dosáhnete, ale i jakou cestou kráčíte a jakým způsobem jste ke svým sportovním a životním úspěchům a cílům došli.

 

Body spirit

 

Bodyspirit - přátelé stejného smýšlení

Jsme tým se stejným přístupem a pohledem na náš sport. Posilování a fitness styl života nevnímáme jako byznys a zdroj příjmů, ale jako koníčka a zálibu, který pozitivně ovlivňuje náš život.